Shërohet nga Covid-19, kryetari i Autoritetit Kosovar të Konkurrencës

04 korrik 17:23
Valon Prestreshi, kryetar i Autoritetit Kosovar i Konkurrencës, sot është shëruar nga virusi Covid-19.
Ai këtë lajm e bëri të ditur në rrjetin social “Facebook”.
“Të dashur familjar dhe miq. Sot, pas testimit të tretë për Covid 19, kam dalur Negativ. Nga e hëna, Autoriteti i Konkurrencës zgjohet nga gjumi”, ka shkruar ai.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli i ka kërkuar Organizatës së…