Shiu vërshon kryeqytetin

25 korrik 2018 | 14:45

Shiu i rrëmbyeshëm që zgjati për 10 minuta ka bllokuar disa rrugë në kryeqytet, si dhe ka depërtuar edhe tek disa lokale.

https://www.facebook.com/gazetaEpokaere/videos/1997444583620129/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Qeveria e Kosovës ka tërhequr vendimin për vendosjen e taksës…