Shkurte Fejza uron burrin me fjalët më të mira për 34 vjetorin e martesës

27 gusht 00:03

Këngëtarja e muzikës popullore, Shkurte Fejza, dhe bashkëshorti i saj Hajrush Behluli, kanë festuar 34 vjetorin e martesës.

Postimi i plotë i saj në rrjetin social:

‘Po ec koha si lumi…

Gëzuar dashunia ime 34 vjetorin e martesës sonë!’, ka shkruar Shkurta.

Ndërsa Faruk Tasholli një ish student i vitete të ‘80-ta, ka postuar në profilin e tij në “Facebook” një fotografi te “Fontana” në Prishtinë të bërë nga fotografisti Enver Bylykbashi në vitin 1983. Në foto janë studentët e asaj kohe: Shkurte Fejza,  Hajrush Behluli, Kamber Kamberi dhe vet Faruku.

Ja postimi i plotë i tij:

Merre me mend kush kane qene keta tipa me 1983 te Fontana ne Prishtine, nga e majta: Une, Kamber Kamberi, Shkurte Fejza dhe Hajrush Behluli. U bene rrafsh 35 vjet qe kjo fotografi e ruan nje kujtim te atyre diteve te veres. (Foto nga Enver Bylykbashi)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike të Kosovës, Rrustem Mustafa,…