Shorti i Ligës së Konferencës

07 nëntor 14:44

Të hënën është bërë hedhja e shortit edhe për Ligën e Konferencës, garë kjo që zhvillon edicionin e dytë, pjesë e të cilës në fazën e grupeve ishte edhe Ballkani i Suharekës, por që nuk arriti kalimin tutje nga Grupi G.

Takim interesant pritet të jetë mes Trabzonsporit dhe Baselit, kurse Lazio  do të ketë punë me CFR Cluj, skuadër e cila ishte në grup me skuadrën e Ballkanit.

Çiftet në Ligën e Konferencës

Qarabag FK – KAA Gent
Trabzonspor – Basel 1893
Lazio – CFR Cluj
Bodo/Glimt – Lech Poznan
Braga – Fiorentina
Larnaca – Dnipro
Sheriff Tiraspol – Partizan
Anderlecht – Ludogorets

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ka dështuat të mbahet mbledhja e radhës e Komisionit Hetimor…