Shpërbëhet grupi “Fifth Harmony”

21 mars 2018 | 10:33

Pas largimit të Camilla Cabellos, grupi “Fifth Harmony” nuk do të ekzistojë më, pasi edhe vajzat e tjera të grupit Ally Brooke, Normani, Dinah Jane dhe Lauren Jauregui, kanë njoftuar se do të largohen nga muzika deri kur të rikthehen në industri solo.

Vajzat u bënë bashkë në vitin 2012 në “X Factor”, kur producenti Simon Cowell dha idenë që të pesë vajzat të formonin një grup.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Rikthimi në ishull ishte për t’u treguar të treguar të…