Shpërthen pika e karburantit, pamje nga këndvështrime të ndryshme (Video)

10 dhjetor 14:06

Ishte një ditë normale në Medinë, në Arabinë Saudite, kur një pikë karburanti ku klientët po furnizonin automjetet e tyre në një sekondë u shndërrua në një skenar lufte.

Për arsyeje ende të papërcaktuara, depozita e naftës shpërtheu me një forcë të tillë që ngriti në ajër asfaltin e rrugës.

Pamjet nga këndvështrime të ndryshme janë vërtet mbresëlënëse por fatmirësisht, dhe mrekullisht, asnjë person nuk mbeti i lënduar, madje disa patën edhe kurajën të hynin sërish në makinë për ta shpëtuar nga flakët.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan, ka kritikuar ndarjen e…