Shtatzënë dhe duke tymosur

28 maj 2018 | 10:46

Chloe Green po i vazhdon pushimet në Monako me të dashurin Jeremy Meeks dhe familjen e saj.

Dhe Chloe Green është fotografuar derisa po tymoste cigare elektronike në super-jahtin luksoz të babait të saj miliarderit Philip Green. Chloe është shtatzënë me ish të burgosurin Jeremy Meeks.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Alicia Silverstone ka paraqitur dokumentet për divorc. Aktorja dhe muzikanti…