Shtëpia e çiftit Beckham, shënjestër për hajdutët

26 nëntor 2018 | 11:35

Pak muaj më parë hajdutët kishin tentuar të hynin në shtëpinë e çiftit, Victoria dhe David Beckham por, fatmirësisht, nuk arritën. Që nga ky rast çifti kishin vendosur të merrnin më shumë roje në shtëpinë e tyre në Costworlds.

Nga revista “The Sun” është bërë me dije se përsëri hajdutët kishin tentuar të hynin në shtëpinë e çiftit, por që u ndoqën nga shtatë roje dhe dy qen. Për fat të mirë, çifti e as fëmijët e tyre nuk ishin në shtëpi dhe sigurisht nga këto ngjarje ndihen të kërcënuar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Endrit Shala ka thënë…