Shtëpitë që s’do ta besoni se ekzistojnë, kush i ndërtoi aty? – FOTO

10 dhjetor 11:37

Në pamjet që do të shihni më poshtë vërtetojnë se arkitektura mund të ndërthuret në mënyrën perfekte me natyrën!

Qiyunshan Shtëpia mes pemëve Xiuning, Kinë

Salobreña, Granada, Spanjë

Los Angeles, California, SHBA

Vila Escarpa Luz, Algarve, Portugali

Hirafu Niseko, Hokkaido, Japoni

Shtëpia rrëzë malit, Calpe, Alicante, Spanjë

La Binocle, Kanada

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut…