Shufra e hekurit i përshkoi kokën tej për tej, shpëton mrekullisht

18 prill 2019 | 11:18

Një ndërtues në Indinë qendrore ka mbijetuar për mrekulli pasi një shufër hekuri i përshkoi kokën tej për tej në një aksident të tmerrshëm të ndodhur në vendin e tij të punës. 21-vjeçari po bënte riparime në një pus në distriktin Balaghat në shtetin Madhya Pradesh kur ai ra dhe  shufra e hekurit i përshkoi kafkën dhe trurin.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Frank Ocean qenka në lidhje! Këngëtari 31-vjeçar zbuloi në një…