Shuki, kupidi i dashurisë këtë Shën Valentin

02 shkurt 2018 | 17:14

“Red Rain” këtë Shën Valentin nuk mund ta lë të kalojë pa një festë unike!

Ky 14 shkurt do të jetë shumë special sepse “Red Rain” ka zgjedhur Shukin si kupidin e dashurisë, për t’ju pyetur juve se çka është dashuria.

Përmes kampanjës #whatislove? ka vendosur që t’ju shpërblejë të gjithëve, pa marrë parasysh a je single apo në lidhje serioze.

Në shumë qytete të Kosovës do të keni platforma të vendosura nga “Red Rain” ku do të shkruani se çfarë kuptimi ka dashuria për ty.

Mjafton të bëni një “selfie” me atë mbishkrim dhe ta postoni në rrjetet sociale të faqes “Red Rain” me hashtag #whatislove dhe #red rain?

Ju që arrini të shkrepni “selfiet” më të veçanta, “Red Rain” i’u fut në garë që për të fituar një darkë romantike me dashurinë e jetës apo ndonjë person të rëndësishëm për ju.
Për më shumë informata, ndiqni postimet e “Red Rain” në llogarinë e saj në “Facebook” dhe “Instagram”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dy helikopterë të ushtrisë janë përplasur në jug të Francës,…