Shyhrete Behluli sjell këngën e re dedikuar për nënën (Video)

08 mars 22:50

Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli, ka publikuar këngën më të re të cilën ia ka dedikuar nënave.

Kënga titullohet “Je e Vetmja”, tekstin e së cilës e ka shkruar Nexhmie Muhaxheri dhe Arian Agushi (Gold AG),.

Kurse, muzikën e këngës e ka bërë Miti Geci.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nënsekretari amerikan për Çështje Politike, David Hale, gjatë ditës së…