Si të gjithë ne edhe Kim Kardashian ka një dashuri platonike, ylli televiziv zbulon personazhin!

29 shtator 2023 | 13:01

Ylli televiziv Kim Kardashian ka zbuluar se aktualisht ka një ose dy crush (fiksime) të famshëm, gjatë një interviste për ‘CR Fashion Book’.

Ylli televiziv Kim Kardashian ka zbuluar se aktualisht ka një ose dy crush (fiksime) të famshëm, gjatë një interviste për ‘CR Fashion Book’. “Ne kemi folur për ta,”-i tha Kim redaktores së modës Carine Roitfeld. Megjithatë, ajo tha se dashuria e saj platonike nga të famshmit është John F. Kennedy Jr., djali i ndjerë i Presidentit John F. Kennedy dhe Jacqueline Kennedy Onassis, i cili vdiq në moshën 38-vjeçare në një aksident ajror në vitin 1999.

Jeta romantike e Kim Kardashian ka qenë shpeshherë në qendër të vëmendjes që pas ndarjes së saj nga reperi Kanye West. Së fundmi, themeluesja e SKIMS është përfshirë në disa thashetheme në lidhje me jetën e saj të dashurisë, pasi ajo po shoqërohet me një tjetër personazh të famshëm. Ai është Odell Beckham Jr, por që deri më tani janë vetëm spekulime. Një burim i tha “People” se Kim dhe Odell po shoqërohen. Odell i cili luan për Ravens i dha fund lidhjes së tij me të dashurën modele Lauren Wood.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Futbollisti i KF Llapi, Muhamet Hyseni e ka fituar çmimin…