Skriniari ka të ardhme në Spanjë

20 nëntor 11:34

E ardhmja e Milan Skriniar duket të jetë larg Interit, pasi sllovaku mund të transferohet në Spanjë ku ofertat nuk mungojnë nga Real Madridi dhe Barcelona.

“Barcelona dhe Reali i Madridit duelojnë prej kohësh për të marrë Milan Skriniar, por sipas informacioneve që kam, negociatat kanë avancuar me ‘Los Blancos’, që pritet të marrin mbrojtësin në verë”, ka thënë Mithat Halis, ish-menaxher i Milan Skriniar.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kosova dhe Gjermania për 20 vjet kanë bashkëpunuar në fusha…