“Skype” vjen me version të ri për Android

07 mars 16:37

Kompania “Microsoft”,  e ka lansuar një version të ri të “Skype”.

Përditësimi i ri do të ofrohet për versionet 4.0.3 dhe 5.1 të Android.  Sipas “Microsoft”-it, ky version është më i lehtë jo vetëm në hapësirën që zë,  por edhe për “RAM” memorie.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Agjencia për Investime dhe Përkrahjen e Ndërmarrjeve në Kosovë (KIESA),…