Sokoli sot e fillon punën te Ferizaj

29 janar 10:46

Skuadra e Ferizajt e ka zyrtarizuar si trajner për pjesën e mbetur trajnerin e mirënjohur Bylbyl Sokoli.

“Profa” edhe në të kaluarën e ka drejtuar skuadrën e Ferizajt, kurse sipas njoftimit të klubit ai sot (e hënë) pritet ta nisë punën në këtë skuadër në orën 12:00.

Skuadra e Ferizajt është në bisedime me disa futbollistë dhe brenda javës do të bëhen zyrtare marrëveshjet e arritura.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Federatës së Taekwondos së Kosovës (FTK), Nuhi Gashi,…