Sonte në Prishtinë i këndohet Pavarësisë dhe Dashurisë

14 shkurt 13:38

Për nder të dhjetëvjetorit të Pavarësisë dhe festës së Shën Valentinit në kryeqytet do të këndojnë ELITA 5, TRIX-i, Veli Sahiti dhe Mentor Haziri,

Lajmi është bërë i ditur në faqen zyrtare të Këshillit Organizativ për shënimin e Pavarësisë.

No automatic alt text available.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dentisti Albin Tahiri ka pritur me vite për t’u bërë…