Sonte United – Arsenal, ja formacionet e mundshme

05 dhjetor 2018 | 11:08

Sonte (e mërkurë) në “Old Trafford” nga ora 21:00 zhvillohet derbi i javës së 15-të, në Premier Ligë në mes Manchester Unitedit dhe Arsenalit.

Në këtë ndeshje shqiptari Granit Xhaka nuk do të paraqitet përshkak të kartonëve, kurse vendin e tij me gjasë do ta zë Guendouzi.

Formacionet e mundshme

Manchester United: De Gea; Dalot, Smalling, Jones, Shaw; Matiq, Herrera; Lingard, Pogba, Martial; Lukaku.
Arsenal: Leno; Sokratis, Mustafi, Holding; Bellerin, Torreira, Guendouzi, Kolasinaq; Ramsey, Aubameyang, Lacazette.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Eddie Murphy është bërë sërish baba. Aktori dhe e fejuara…