Sophie Turner shtatzënë, pret fëmijën e parë me Joe Jonas

14 shkurt 11:06

Sophie Turner dhe Joe Jonas janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku. Një burim i tha “Just Jared”, i cili raportoi për herë të parë këtë lajm, se çifti po i mban gjërat të fshehta, por “miqtë dhe familja janë shumë të lumtur për ta”.

Turner, 23-vjeçare dhe Jonas, 30-vjeçar, u martuan në një ceremoni të befasishme në Las Vegas në maj të vitit 2019 pas Billboard Music Awards.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Prince Harry, Meghan Markle dhe Archie ndoshta do të udhëtojnë…