Sot është një nga femrat më seksi të showbizit, por ja si dukej Kejvina Kthella fëmijë

17 shkurt 16:38

Padyshim që ajo cilësohet si një ndër femrat seksi që shfaqet në ekranet shqiptare. Bëhet fjalë për Kejvina Kthellën, e cila është bërë nostalgjike, ndërsa është kthyer pas në kohë dhe ka postuar një foto nga fëmijëria e saj. Në foto shihet Kejvina, disa muashje, bashkë me nënën e saj.

Ka qenë vet bukuroshja që ka treguar se në foton e publikuar në Instagram është pikërisht ajo, ndërsa shkruan dhe një mbishkrim “Baby Kevi”.

Kejvina Kthella4

Kejvina Kthella5

Kejvina Kthella2

Kejvina Kthella6

Kejvina Kthella3

Kejvina Kthella

Kejvina Kthella1

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Franca ka paralajmëruar Britaninë e Madhe që të përgatitet për…