Sot nis Sunny Hill Festival

04 gusht 09:51

Sunny Hill Festival nis sot.

Festivali i cili mbahet në Parkun e Gërmisë dhe pret mijëra adhurues të muzikës, është gati për t’i hapur dyert në orën 12:00.

Nga sot, deri më 7 gusht, do të performojnë artistë të famshëm në botë dhe yje vendor.

Nga Dua Lipa, J Balvin, Skepta e Diplo, deri tek Elvana Gjata, Dhurata Dora, Ledri Vula, Azet e Zuna dhe më shumë, do të kujdesën që këto netë verore t’i bëjnë të paharruara.

Mos harroni, në hyrje ju do të kontrolloheni nga sigurimi dhe duhet të keni me vete biletën dhe ID/pasaportën.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministria e Mbrojtjes ka bërë të ditur se ushtarët e…