‘Spiderman’ e heq maskën dhe e puthë Vivin (video)

03 shkurt 23:16

‘Spiderman’, brenda së cilit ishte Getinjo, gjatë ditëve të fundit ka qenë brenda shtëpisë.

Por, banorët nuk e dinin se kush është ai dhe nuk iu lejohej të reagonin mbi veprimet e tij.

E sonte në Prime, ‘Spiderman-i’ e zbuloi fytyrën dhe menjëherë e puthi Vivin.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu e ka inkurajuar opozitën që…