Sqarohet Krasniqi për bisedat telefonike: Biseda me Dardanin ishte për një person të tretë

22 dhjetor 2018 | 16:54

Deputeti i PSD-së, Frashër Krasniqi, pas publikimit të disa bisedave në KosovaPress, ka sqaruar se biseda tij me Dardanin ka qenë në lidhje me një person të tretë.

Postimi i plotë i Krasniqit:

Biseda ime me Dardanin ka qenë në lidhje me një person të tretë. Pra unë vetëm ia kam përcjellur atij fjalët që mi ka thënë tjetërkush.

Jam shumë i lumtur që jam në PSD e edhe më i lumtur që PSD po forcohet përditë, me qëndrimet e saj alternative dhe me punën e palodhshme në teren. Mediet që paskan “spiunuar” prej skutave të Kuvendit, nuk e kanë parasysh që kur një fjali hiqet nga konteksti, deformohet gjithçka.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dorëshkrimet e para për tekstet e reja shkollore, janë dorëzuar…