Stavileci: Veseli është në mbrojtje të dinjitetit shtetëror dhe ruajtjes së partneritetit me ShBA-të

29 janar 20:43

Blerand Stavileci, shef i kabinetit të kryeparlamentarit Kadri Veseli, ka thënë se Veseli është në mbrojtje të dinjitetit shtetëror dhe ruajtjes së partneritetit të shenjtë me ShBA-të.

“Kryetari jonë, në mbrojtje të dinjitetit shtetëror dhe ruajtjes së partneritetit të shenjtë me SHBA-të. JO Serbisë, PO Amerikës”, ka shkruar Stavileci në llogarinë e vet në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Aleancës për…