Stresi dhe Vedati, dyshja finale për çmimin e madh të Big Brother VIP Kosova

18 mars 01:36

Stresi dhe Vedati janë konkurrentët e Big Brother Vip Kosova që janë në garë për të marrë çmimin e madh.

Pos tyre në nominim më herët ishin Juliana Nura e cila doli e treta, Artan Thaqi që doli i katërti dhe Mbresa Hajrullahu që doli e pesta.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Xhuli është eliminuar nga Big Brother VIP Kosova Bukuroshja kosovare…