Xhuli eliminohet në finale të BBVK

18 mars 01:34

Xhuli është eliminuar nga Big Brother VIP Kosova

Bukuroshja kosovare rrugëtoi tërë këtë BBVK dhe u cilësua shpesh si favorite.

Por, në fund ajo u eliminua dhe çmimi do të ndahet në mes të Stresit dhe Vedat Osmanin.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Finalisti i Big Brother VIP Kosova, Artan Thaçi është ë…