Stresi ironizon me ish-banorët e BBVK

26 mars 2023 | 17:13

Stresi ka nisur koncertet e para pasi doli fitues nga Big Brother VIP Kosova.

Reperi së fundmi performoi në një klub nate në Tiranë ku edhe ironizoi pak me ish-banorët.

Ai u tha se ka respekt për të gjithë por në fund i priti dhe i përcolli vet.

Këtë Stresi e tha në skenë në mesin e shumë adhuruesve të tij të cilët edhe brohoritën shumë.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kazakistani ka bërë befasi duke shënuar fitore me përmbysje ndaj…