Stresi shpallet fitues i “Big Brother VIP Kosova”

18 mars 01:47

Stresi është fituesi i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova, duke fituar çmimin e madh prej 160 mijë euro, shkruan “Epoka e re”.

Ai është bërë pjesë e kësaj shtëpie qysh prej ditës së parë dhe ka qëndruar aty për më shumë se 100 ditë.

Përgjatë kësaj kohe Stresi ka shpalosur pothuajse të gjitha dimensionet e tij dhe ka dhuruar mjaft momente emocionuese.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Përmes një postimi në llogarinë e tij në facebook, Selim…