Dorëhiqet nga posti i drejtorit të Arsimit në komunën e Dragashit

18 mars 01:40

Përmes një postimi në llogarinë e tij në facebook, Selim Kryeziu, ka njoftuar se ka dhënë dorëheqje të parevokueshme nga posti i drejtorit të Arsimit në komunën e Dragashit, duke mos dhënë detaje shtesë rreth arsyes së largimit të tij nga kjo pozitë.

Postimi i plotë:

Miq të nderuar

Dje kam dhënë dorëheqje të parevokueshme nga pozita e drejtorit të Arsimit.

Kemi bërë bashkë mjaftë punë të mira gjatë një viti dhe shpresoj që kjo të vazhdojë edhe në të ardhmen.

Faleminderit të gjithëve për bashkëpunim, kolegve drejtorë, drejtorëve të shkollave dhe të gjithë atyre që kanë dhënë kontribut në këtë drejtim.

Faleminderit kryetarit Bexhet Xheladini, për besimin dhe bashkëpunimin gjatë kësaj periudhe.

Faleminderit!

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Stresi dhe Vedati janë konkurrentët e Big Brother Vip Kosova…