Studentët bllokojnë rrugët, Rama: Çfarë borxhi ju kanë qytetarët?

17 dhjetor 2018 | 15:34

Grupe studentësh kanë bllokuar disa akse kryesore të Tiranës dhe menjëherë ka ardhur reagimi i kryeministrit Edi Rama në llogarinë e vet në “Twitter”.

“A mund t’ju pyes juve që ju mësojnë Doktoresha dhe Artisti të bllokoni rrugët e qytetit e dyert e fakulteteve, ndërkohë që mbani bllokuar rrugën e Dialogut, duke iu hedhur në fyt me sharje e akuza atyre që duan Dialog: Po çfarë borxhi ju kanë juve qytetarët e studentët e tjerë”, ka shkruar Rama.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ambasada e Turqisë në Kosovë përmes një njoftimi në faqen…