Stuhi dhe reshje shiu, anulohet koncerti i organizuar për Ditën e Pavarësisë

28 nëntor 19:59

Reshjet e shiut kanë bërë që bashkia e Vlorës të anulojë koncertin që kishte parashikuar të zhvillonte me rastin e Festës së Pavarësisë.

Bashkia thotë në mesazhin e saj se për shkak të motit jo të mirë anulohet koncerti.

Njoftimi i plotë pa ndërhyrje:

‘Te dashur qytetare! Me keqardhje ju njoftojmë se per shkak te kushteve jo te mira te motit dhe te furtunes kemi qene te detyruar te anullojme koncertin e parashikuar per t’u zhvilluar ne oren 18.00. Faleminderit per mirekuptimin!’- njofton bashkia.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Netflix ka ruajtur filmat më të mirë për fundvit. Ky…