Sturridge huazohet te WBA-ja

30 janar 2018 | 11:53

Sulmuesi i Anglisë, Daniel Sturridge është edhe zyrtarisht futbollist i West Bromwich Albion.

28-vjeçari i është bashkuar skuadrës së WBA-s në formë huazimi nga Liverpooli. Sturridge e ka refuzuar ofertën e Newcaste United dhe Interit.

Sulmuesi anglez në të kaluarën ka luajtur edhe për Boltonin, Chelsean dhe Manchester Cityn.

 West Brom completed the deal on Monday night after Sturridge travelled to the Midlands

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi, gjatë takimit të…