Suedezja me këmbë një metër të gjatë

15 mars 2018 | 11:13

Një modele suedeze ka grumbulluar mbi 150 000 ndjekës në rrjetin social “Instagram” falë këmbëve shumë të gjata.

Nëna e dy fëmijëve, Ia Ostergren, ka postuar fotografi ku nxjerr në pah këmbët 101 cm të gjata. Biondja thotë se gjymtyrët kanë qenë shkaku i talljeve nga shoqet e klasës kur ishte e vogël dhe kjo gjë e çoi në depresion.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një modele suedeze ka grumbulluar mbi 150 000 ndjekës në…