Super ndeshje në Ligës së Evropës

29 tetor 13:00

Futbolli elitar evropian vazhdon të na dhurojë emocione të jashtëzakonshme.

Pas ndeshjeve të Ligës së Kampionëve, radha tani është për Ligën e Evropës. Plot 24 ndeshje do të luhen të enjten mbrëma në Ligën e Evropës.

Dinamo Zagrebi i Lirim Kastratit luan në Rusi ndaj Cska Moscow, në ndeshjen që fillon nga ora 18:55.

Në anën tjetër, Napoli i Amir Rrahmanit luan në udhëtim te Real Sociadad, në sfidën interesante që fillon nga ora 21:00.

Sot, në orar janë edhe ndeshjet Milan – Sparta Pragë, Antwerp – Tottenham, Arsenal – Dundalk dhe Roma – Cska Sofia.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
AC Milan në afatin kalimtar të dimrit do të tentojë…