Supermodelja pozon nudo në metro

28 maj 15:28

Naomi Campbell, supermdolja e famshme, ka tërheq sërish vëmendjen me fotot më të fundit të shkrepura në metronë e New York.

Pas pak ditësh ajo bën 50-vjeç, por mbetet një nga top modelet që ka bërë histori në botën e modës dhe pavarësisht moshës vazhdon ende të mbetet ndër modelet më të kërkuara.

Supermodelja ka pozuar së fundmi nudo, ndërsa mbulon pjesë të trupit vetëm nga një çantë.

Campbell duket e mrekullueshme, ndërsa ka vërtetuar edhe një herë se e meriton epitetin “mbretëresha e pasarelave” nga stilistët e fotografët.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Me ftesë të guvernatorit të Bankës Qendrore të Republikës së…