Takohen liderët shtetërorë, temë diskutimi dialogu Kosovë-Serbi

11 shkurt 12:40

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Vesel, ka ftuar në takim krerët e shtetit dhe bashkëkryesuesit e ekipit shtetëror të dialogut.

Takimi është duke u mbajtur në ndërtesën e Kuvendit të Kosovës.

Ky takim është thirrur për të diskutuar për procesin e dialogut Kosovë-Serbi.

Lajme të sponsorizuara