Takohen Pacolli e Bahtiri, flasin për bashkëpunim ndërkomunal

29 gusht 17:34

Nënkryetari i Komunës së Prishtinës, Selim Pacolli, është takuar me kryetarin e Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, me të cilin ka biseduar për mundësinë e bashkëpunimit në mes të dy komunave/.

“Sot pata nderin të takoj kryetarin e Mitrovicës, z. Agim Bahtiri. Me njëri-tjetrin diskutuam mbi mundësitë e bashkëpunimit të mëtejmë dhe shkëmbimit të përvojave si dy komuna që ballafaqohen me sfida jo të pakta por të cilat duhen tejkaluar me synimin parësor, përmirësimin e jetës së qytetarëve”, ka shkruar Pacolli në llogarinë e vet në “Facebook”.

/Epoka e re/

Sot pata nderin të takoj Kryetarin e Mitrovicës, z. Agim Bahtiri. Me njëri-tjetrin diskutuam mbi mundësitë e…

Gepostet von Selim Pacolli am Mittwoch, 29. August 2018

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, ka shtuar një tatuazh…