Tani një brune seksi, por ja si dukej Alba vite më parë si bionde

23 shkurt 2024 | 13:02

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Alba ka qenë në qendër të vëmendjes për mediat rozë kohët e fundit, për përplasjet virtuale që ka pasur me një tjetër ish- banore, Kaderin.

Së fundmi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, Alba ka publikuar një foto me flokët bjonde dhe pse ne e njohim si një brune mjaft sekse, mund të themi që edhe floktë bjonde i rrinë shumë bukur.

Brunja simpatike është një nga personazhet më të spikatura të “reality show”-t, në Kosovë por jo vetëm.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bayern Munchen po kalon një sezon aspak të mirë dhe…