Tayna konfirmon duetin me artistin me famë botërore

13 janar 01:14

Prej kohësh, Tayna ka paralajmëruar disa bashkëpunime me artistë të huaj por që për shkak të pandemisë ishin shtyrë për një moment të dytë.

Por tashmë pritjes i ka ardhur fundi, dhe një nga bashkëpunimet është gati. Lajmin e ka konfirmuar vetë Tayna përmes një postimi në Instastory.

Ajo do të sjell një duet me L’Algérino, artisti me orgjinë nga Algjeria që jeton dhe vepron në Francë. “Më shpejt se sa mendoni”, ka shkruar Tayna.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një biznesmene e njohur në Hong Kong, Luo Lili, i…