“Të dal lakuriq…”/ Modelja e njohur pozon e gjitha e zhveshur për 40-vjetorin e lindjes

19 shtator 12:39

Modelja seksi, Nicola McLean, vendosi që 40-vjetorin e lindjes ta festonte në mënyrën më të mirë të mundshme. Ajo vendosi që me ndjekësit e saj në “Instagram” të ndante një fotografi ku shfaqet e gjitha e zhveshur.

Gjithashtu modelja tregon se edhe marrëdhënia me bashkëshortin e saj, ish-futbollistin Tom Williams, janë “përmirësuar me moshën”.

“The Sun” shkruan se ajo u zhvesh për një set fotografik, pasi u frymëzua nga Pamela Anderson, ndërsa po përgatitej që të hynte në një dekadë të re.

“Tani unë thjesht dua të argëtohem. Të dal lakuriq dhe të rikrijoj fotot e Pammie është padyshim kënaqësi për mua”, tha nëna e dy vajzave.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në Komunën e Hanit të Elezit deri tani janë vaksinuar…