Te të gjitha fotot me pantallona të zbërthyera, fansat habiten me pozat e fundit të Hygerta Sakos

29 korrik 2021 | 14:55

Pas përfundimit të kampionatit “Euro 2020”, Hygerta Sako ka nisur pushimet. Moderatorja e emisioneve sportive ka zbuluar së fundmi se po relaksohet në Spanjë.

Në profilin e saj në “Instagram” nuk mungojnë fotot e shumta, teksa tregon vendet që ka vizituar. Ditën e sotme ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe ku shfaqet e veshur me pantallona të shkurtra, një kanotiere dhe një palë sandale. Flokët ka vendosur që ti mbajë të lidhura, ndërkohë vihet re se është e kuruar në çdo detaj.

E teksa fansat kanë parë këto fotografi kaq të bukura, kanë kapur edhe një detaj që ata nuk e kuptuan. Në të gjitha fotot e albumit të fundit që ajo ka postuar, shfaqet me pantallona të zbërthyera.

“Ke harruar pantallonat zbërthyer”, i shkruajnë ndjekësit, të cilëve ende nuk u është përgjigjur. Ata kanë mbetur të habitur nga ky detaj, se çfarë arsye ka pasur Hygerta që ka pullën e pantallonave të shkurtër të pa mbyllur.

Por pavarësisht këtij detaji, fansat i kanë pëlqyer pozat e saj dhe e kanë komplimentuar pafund.

Te të gjitha fotot me pantallona të zbërthyera, fansat habiten me

Te të gjitha fotot me pantallona të zbërthyera, fansat habiten me

Te të gjitha fotot me pantallona të zbërthyera, fansat habiten me

 

Te të gjitha fotot me pantallona të zbërthyera, fansat habiten me

Te të gjitha fotot me pantallona të zbërthyera, fansat habiten me

Te të gjitha fotot me pantallona të zbërthyera, fansat habiten me

Te të gjitha fotot me pantallona të zbërthyera, fansat habiten me

Te të gjitha fotot me pantallona të zbërthyera, fansat habiten me

Te të gjitha fotot me pantallona të zbërthyera, fansat habiten me

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut…