Teigen dhe Legend bëhen prindër për herë të dytë

18 maj 11:07

Bukuroshja Crissy Teigen solli në jetë fëmijën e dytë me bashkëshortin e saj, këngëtarin John Legend.

Ishte modeluesja që ka bërë me dije lajmin për ardhjen në jetë të një djali, përmes një postimi në “Twitter”. Ende nuk dihet se si do të emërohet vogëlushi, ndërsa ai dhe nëna e tij gëzojnë shëndet të plotë. Çifti veçse janë prindër të një vajze dyvjeçare, Lunës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Elton John do të performojë në dasmën e Princit Harry…