Elton Johni do të performojë në dasmën mbretërore

18 maj 11:06

Elton John do të performojë në dasmën e Princit Harry dhe Meghan Markle. Kjo duket një zgjidhje e duhur, nëse marrim parasysh historinë e këngëtarit me Princin Harry, princeshën Diana dhe familjen mbretërore.

Sipas burimeve të “TMZ”, këngëtari do të shfaqet në skenë për t’i argëtuar të pranishmit, ndonëse ende nuk dihet në qoftë se ai do të performojë në ceremoninë në kishë apo në pritjen e mysafirëve në mbrëmje.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja e njohur e muzikës country, Dolly Parton, ka thënë…