Tërmeti “lëkund” Shqipërinë e mesme

25 shkurt 16:00

Një tërmet me epiqendër në Librazhd ka rënë në ora 06:25 të mëngjesit të sotëm.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, lëkundjet e tërmetit me shkallë 2.5 rihter dhe thellësi 1 kilometër, janë ndjerë në Shqipërinë e mesme.

Tërmeti nuk ka shkaktuar dëme. Ditën e djeshme janë regjistruan dy tërmete me epiqendër në Kukës./lapsi.al

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sridevi Kapoor, aktorja e famshme e Bollywood-it, ka ndërruar jetë…