Thaçi e Pacolli takohen me Metën, ky i fundit tregon se për çfarë biseduan (Foto)

09 korrik 17:37

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe deputeti i Kuvendit, Behgjet Pacolli, kanë vizituar presidentin Ilir Meta në Tiranë.

Meta ka treguar se me Thaçin dhe Pacollin kanë kaluar disa orë shumë të bukura së bashku.

“Kënaqësi e veçantë të kisha sot një mik të veçantë si presidenti Thaçi. Pa diskutim edhe bacën Behgjet. Kaluam disa orë shumë të bukura dhe frymëzuese”, ka shkruar Meta në llogarinë e vet në “Facebook”.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, të hënën pritet të udhëtojë…