Thaçi pret në takim Lushtakun, vlerëson lart kontributin e tij për lirinë

21 janar 13:59

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka pritur në takim ish-komandantin e Zonës Operative të Drenicës dhe ish kryetarin e Skenderajt, Sami Lushtaku, të cilin e ka vlerësuar lart për kontributin e dhënë për lirinë dhe pavarësinë e vendit.

“Sot e takova bashkëluftëtarin e orëve të para të UÇK-së, Sami Lushtakun, i cili ka dhënë kontribut të çmuar për lirinë dhe pavarësinë e vendit. Krenohemi me të kaluarën, besojmë në të ardhmen!”, ka shkruar Thaçi në llogarinë e vet në “Facebook”.

/Epoka e re/

Sot e takova bashkëluftëtarin e orëve të para të UÇK-së, Sami Lushtakun, i cili ka dhënë kontribut të çmuar për lirinë dhe pavarësinë e vendit. Krenohemi me të kaluarën, besojmë në të ardhmen! HTH

Gepostet von Hashim Thaçi am Montag, 21. Januar 2019

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Tottenham Hotspur po ka probleme me lëndimin e futbollistëve. “The…