The Game nderon Bryant me tatuazh

14 shkurt 11:07

The Game ka përkujtuar të ndjerin Kobe Bryant në çdo vend që shkon.

Tash e tutje reperi ka zbuluar tatuazhin e ri në fytyrë në nderim të legjendës së NBA. Game e bëri tatuazh numrin tetë dhe autografin e Kobes mbi vetullën e tij të djathtë, i cili simbolizon “Kobe gjithmonë”.

Reperi i cili ende mban zi për humbjen e ikonës së L.A., ka planifikuar gjithashtu edhe një këngë në nderim të Bryantit dhe i ka veshur fanellat e tij gjatë turneut aktual..

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sophie Turner dhe Joe Jonas janë në pritje të fëmijës…