The Rock do të bëhet baba për herë të dytë

13 dhjetor 2017 | 09:37

Aktori i njohur amerikan Dwayne Johnson ka konfirmuar se ai do të bëhet baba. Aktori ka shfrytëzuar një mënyrë mjaft unike dhe simpatike për të konfirmuar se do të bëhet baba.

Ai ka postuar një fotografi të vajzës Jasmine Lia me mbishkrim interesant. “Është vajzë. Mezi po pres të bëhem motër e madhe e, më në fund, të jem Bossi”, ka shkruar The Rock. Johnsoni dhe e dashura e tij Lauren Hashian do të bëhen prindër për herë të dytë.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lidhja e dashurisë së Chris Brownit me Rihannën është komentuar…