Tifozët ‘Kuq e Zi’, zbulojnë planin e organizimit për përballjen me Italinë

13 qershor 2024 | 14:22

Vetëm dy ditë larg përballjes së parë të Shqipërisë në “Euro 2024”, Tifozat Kuq e Zi kanë bërë publike edhe detajet e organizimit të tifozëve, që pritet të mbushin Siganal Iduna Park, të shtunën në mbrëmje, në Dortmund.

Njoftimi i plotë:

Të dashur Tifoza,

Vendtakimi jonë përpara ndeshjes Itali – Shqipëri në Dortmund do të jetë në “Westpark”, në adresën:

Rittershausstraße, 44137 Dortmund, Germany

https://maps.app.goo.gl/u5WxEbCQGLtvWdqV8?g_st=ic

Atmosfera para ndeshjes do të fillojë që në orën 14:00 dhe marshimi për në stadium në grup do të bëhet në ora 17:15 nga Möllerbrücke.

Përjetësisht me ty Shqipëri!

#1Komb1Kombëtare

#TKZOnTour

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Qeveria e Kosovës ka marrë vendim për ndarjen e 3…