Tifozi holandez puth live gazetaren në Tiranë

25 maj 00:03

Një gazetare e TV Klan në Shqipëri është “habitur” nga një veprim i çuditshë mi një tifozi të Feyenoordit gjatë mbrëmjes së të martës.

Teksa po raportonte drejtpërdrejtë në lidhje me atmosferë n që po mbretëron në rrugët e Tiranës, para finales së Conference League në mes të Romës dhe Feyenoordit, një tifoz i skuadrës holandeze nuk u përmbajt dhe e puthi në faqe gazetaren.

Një situatë e tillë ndodhi edhe më herët, gjatë ditës, kur të njëjtin veprim e bëri edhe një tifoz tjetër i po të njëjtës skuadër.

Rikujtojmë se pos këtij momenti, mbrëmja e sontme u karakterizua edhe me një episod të pahijshëm, kur një grup tifozë sh të Feyenoord rrahën rëndë një shqiptar në qendër të Tiranës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një shtetas irakian që jeton në Columbus, Ohio, u arrestua…